top of page

Group

Public·37 members

(Polska-OBEJRZYJ!) John Wick 4 (2023) Cały film online za darmo do pobrania Pełna wersja Streaming


Oglądaj John Wick 4 (2023) Cały film, Oglądaj John Wick 4 (2023) Pełny film online, John Wick 4 (2023) Zarejestruj się 123 filmy online, John Wick 4 (2023) Cały film online za darmo 123 filmy, John Wick 4 (2023) Pełna wersja, Oglądaj John Wick 4 (2023) Pełne strumieniowe przesyłanie filmów w jakości HD za darmo i nieograniczone pobieranie, John Wick 4 (2023) Pełna seria online, John Wick 4 (2023) NetfliJohn Wick 4, John Wick 4 (2023) Cały film za darmo online, John Wick 4 (2023) Youtube, John Wick 4 (2023) Przesyłanie strumieniowe pełnego filmu, matryca Zmartwychwstania John Wick 4 (2023) Pełny film za darmo HD 720p, Full HD 1080p, Ultra HD 4K.


Oglądanie Kliknij tutaj 🎬👉 John Wick 4 (2023) Cały film Online Streaming


Pobierz Kliknij tutaj 🎬👉 John Wick 4 (2023) Pełna wersja Streaming


Oglądaj John Wick 4 online za darmo, Oglądaj John Wick 4 online Cały Streaming w jakości HD, film John Wick 4 (2023) online, bezpłatny dostęp próbny, oglądaj John Wick 4 online 2023 cały film za darmo HD.720P, oglądaj John Wick 4 online 2023 Pełne filmy Darmowe HD, John Wick 4 (2023) z polskimi napisami gotowy do pobrania, John Wick 4 2023 720p, 1080p, BrRip, DvdRip, Youtube, Reddit, wielojęzyczny i wysokiej jakości.


Tytuł: John Wick: Chapter 4

Wydany: 23 marca 2023 r

Czas trwania: 134 minuty

Gatunek: Przygoda, Fantazja, Komedia

Gwiazdy: Chris Pine, Michelle Rodriguez, Regé-Jean Page, Justice Smith, Sophia Lillis, Hugh Grant, Jason Wong, Chloe Coleman, Daisy Head, Bradley Cooper, Hayley-Marie Axe

Firma produkcyjna: Entertainment One, Paramount, eOne Entertainment, Allspark Pictures


John Wick: Chapter 4 to amerykański film akcji z 2023 roku, wyreżyserowany przez Chada Stahelskiego i napisany przez Shaya Hattena i Michaela Fincha. Kontynuacja John Wick: Chapter 3 – Parabellum 2019 i czwarta część serii John Wick, w której w tytułową postać wciela się Keanu Reeves, obok Donniego Yena, Billa Skarsgårda, Laurence'a Fishburne'a, Hiroyukiego Sanady, Shamiera Andersona, pośmiertnie Lance'a Reddicka, Rina Sawayama, Scott Adkins i Ian McShane. W filmie John Wick postanawia zemścić się na Wysokim Stole i na tych, którzy zostawili go na pewną śmierć.


Prace nad czwartym filmem Johna Wicka zostały potwierdzone przed premierą jego poprzednika, co zostało oficjalnie ogłoszone przez Lionsgate w maju 2019 r. Jest to pierwszy film z serii, którego nie napisał twórca franczyzy Derek Kolstad, a Hatten zatrudniony w maju 2020 r. , a następnie Finch w marcu 2021 r. Główne zdjęcia kręcono od czerwca do października 2021 r. w miejscach kręcenia, w tym we Francji, Niemczech, Nowym Jorku i Japonii.


Pierwotnie miał ukazać się 21 maja 2021 roku, John Wick: Rozdział 4 napotkał opóźnienia z powodu pandemii COVID-19. Film miał swoją premierę na Odeon Luxe Leicester Square w Londynie 6 marca 2023 roku, a został wydany w Stanach Zjednoczonych 24 marca przez Lionsgate. Otrzymał pozytywne recenzje krytyków i zarobił 245 milionów dolarów na całym świecie, stając się piątym najbardziej dochodowym filmem 2023 roku.


W Nowym Jorku John Wick przygotowuje się do zemsty na Wysokim Stole, ukrywając się pod ziemią z Królem Bowery. Jedzie do Maroka i zabija Starszego, tego, który siedzi nad Stołem. W odpowiedzi markiz Vincent de Gramont, członek Wysokiego Stołu, wzywa kierownika hotelu New York Continental Winstona i jego konsjerża Charona.


De Gramont wyjaśnia, że Wysoki Stół dał mu nieograniczone środki na odnalezienie i zabicie Johna Wicka. Karci Winstona za niepowodzenie w zamachu na Johna. Za karę De Gramont pozbawia Winstona obowiązków menedżera, ogłasza go ekskomuniką, niszczy Continental i wykonuje egzekucję na Charonie. Następnie De Gramont udaje się do Paryża i werbuje Caine'a - niewidomego, emerytowanego zabójcę z Wysokiego Stołu - do zabicia jego starego przyjaciela Johna, grożąc, że w przeciwnym razie zamorduje córkę Caine'a.


John przyjmuje schronienie w hotelu Osaka Continental, prowadzonym przez jego przyjaciela Shimazu Koji. Prawa ręka De Gramonta, Chidi, wspierana przez zabójców z Wysokiego Stołu i Caine'a, przybywa, by zbadać hotel. Córka Shimazu, Akira, hotelowy konsjerż, ewakuuje hotel tuż przed dekonsekracją go przez Wysoki Stół, wywołując bójkę. John walczy z falami opancerzonych zabójców, a pojedynek z Cainem zostaje przerwany przez łowcę nagród, który nazywa siebie Panem Nikt. Pomaga Johnowi w ucieczce po tym, jak ustalił, że pieniądze z kontraktu za zabicie Johna są niewystarczające. Caine pozwala rannej Akirze uciec po zabiciu jej ojca.


John wraca do Nowego Jorku i spotyka się z mściwym Winstonem przy grobie Charona. Winston radzi Johnowi, aby przywołał starą tradycję Wysokiego Stołu i wyzwał De Gramonta na pojedynek. Zwycięstwo uwolniłoby Johna od wszelkich zobowiązań wobec Wysokiego Stołu, ale on może poprosić o pojedynek tylko w imieniu rodziny mafijnej. Udaje się do berlińskiej siedziby syndykatu przestępczego Ruska Roma, z którym zerwał kontakty, aby poprosić o readmisję. Jego przybrana siostra Katia zgadza się na jego prośbę w zamian za zabicie przez Johna Killi, członka Wysokiego Stołu, który zamordował jej ojca. Chociaż Killa organizuje zasadzkę w swoim nocnym klubie, Johnowi wciąż udaje się go zabić i odzyskać swój status.


Winston przekazuje formalne wyzwanie Johna De Gramontowi. Prosi o odbudowę New York Continental i przywrócenie go na stanowisko menedżera, jeśli John wygra. W Paryżu John i De Gramont decydują o parametrach swojego pojedynku - pojedynku na pistolety następnego wschodu słońca w Sacré-Cœur - na spotkaniu moderowanym przez Zwiastuna, wysłannika Stołu. De Gramont nominuje niechętnego Caine'a do walki w jego miejsce; John i Winston zostaną straceni, jeśli nie stawią się na czas. Bowery King przybywa do Paryża, aby dać Johnowi pistolet i nowy kombinezon balistyczny.


De Gramont zamierza uniemożliwić Johnowi przybycie na pojedynek na czas, wyznaczając za niego nagrodę w wysokości 26 milionów dolarów. John walczy z hordami zabójców w drodze do Sacré-Cœur, w tym z Mr Nobody, który negocjuje zwiększenie nagrody do 40 milionów dolarów. Podczas ich konfrontacji John powstrzymuje Chidiego przed zabiciem ukochanego psa Pana Nikt; oszołomiony Pan Nikt postanawia porzucić pościg za Johnem. Po tym, jak Caine i Pan Nobody pomagają Johnowi w walce z kilkoma zabójcami - jednym z nich jest Chidi, który zostaje następnie zabity przez Pana Nikt - na długich schodach prowadzących do Sacré-Cœur docierają na szczyt w samą porę na pojedynek . John i Caine zadają sobie nawzajem poważne rany podczas dwóch rund pojedynku. Trzecia runda zatrzymuje się, gdy Caine śmiertelnie rani Johna. Domagając się prawa do administrowania coup de grâce, De Gramont chętnie zamienia się miejscami z Cainem. Jednak John, który nie wystrzelił jeszcze trzeciego pocisku, strzela i zabija unsusapektując De Gramonta.


Zwiastun uwalnia Caine'a i Johna od Wysokiego Stołu, a Winston zostaje przywrócony. Po upadku na klatce schodowej John zastanawia się nad swoim życiem i małżeństwem, po czym spokojnie umiera z powodu odniesionych obrażeń. Jakiś czas później Winston i Bowery King żegnają Johna na grobie, gdzie jest pochowany obok swojej zmarłej żony Helen.


W scenie po napisach Caine wraca do Paryża, aby ponownie połączyć się z córką, ale podchodzi do niego mściwy Akira, który wymachuje bronią.


Tag:


John Wick 4 Cały film online

John Wick 4 Cały film Streaming

John Wick 4 Full Movie HD

Pełny film John Wick 4

Pełna wersja John Wick 4

John Wick 4 Pełna wersja online

Film John Wick 4 ukończony

John Wick 4 Polska Napisy

John Wick 4 Streaming Film

John Wick 4 Streaming Movie

Streaming online John Wick 4

John Wick 4 Streaming HD

John Wick 4 Streaming Darmowe pobieranie

John Wick 4 Streaming Cały film

Pełna wersja John Wick 4 Streaming

John Wick 4 (2023) Streaming online

John Wick 4 (2023) Youtube

John Wick 4 (2023) Google

John Wick 4 (2023) Netflix

John Wick 4 (2023) Disney

John Wick 4 (2023) HBO

John Wick 4 (2023) Facebook

John Wick 4 (2023) Trailer

John Wick 4 (2023) Putlocker

John Wick 4 (2023) 123Filmy

John Wick 4 (2023) Cały film Oglądaj online

John Wick 4 (2023) Full Poland Full Movie

John Wick 4 (2023) Cały film

John Wick 4 (2023) Pełny film do pobrania

John Wick 4 (2023) Pełna wersja

John Wick 4 (2023) Streaming całego filmu

John Wick 4 (2023) pełny film online

John Wick 4 (2023) Cały film Streaming za darmo

Obejrzyj cały film John Wick 4 (2023)

Oglądaj cały film John Wick 4 (2023) online

Oglądaj John Wick 4 (2023) Full Movie HD

Obejrzyj cały film John Wick 4 (2023) do pobrania

Oglądaj John Wick 4 (2023) Pełna wersja

Oglądaj pełną wersję John Wick 4 (2023) online

Oglądaj John Wick 4 (2023) Polska Cały film online

Oglądaj John Wick 4 (2023) Polska Film

Obejrzyj cały film John Wick 4 (2023) Netflix

Oglądaj transmisję strumieniową online John Wick 4 (2023)

Oglądaj film na żywo John Wick 4 (2023)

Oglądaj film John Wick 4 (2023) na żywo

Oglądaj John Wick 4 (2023) na żywo w jakości HD

Oglądaj John Wick 4 (2023) Streaming za darmo

Obejrzyj cały film John Wick 4

Oglądaj cały film John Wick 4 online

Oglądaj pełny film John Wick 4 w jakości HD

Oglądaj cały film John Wick 4 za darmo

Oglądaj film John Wick 4 na żywo

Oglądaj transmisję strumieniową online John Wick 4

Oglądaj film John Wick 4 na żywo

Oglądaj transmisję strumieniową John Wick 4 za darmo

Oglądaj John Wick 4 na żywo w jakości HD

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page